Головна

БМЗ

Швидко монтовані споруди

Кола відрізні і зачисні

Тільки якісна продукція світових виробників

Кола відрізні і зачисні

Абразивні відрізні круги Klingspor (Kronenflex)

В результаті безперервних інноваційних робіт, а також розробки спеціальних виробів для різних типів використання, відрізні круги (відрізні диски) KLINGSPOR (Kronenflex), дають можливість реалізації всіх бажань і потреб покупців абразивного інструменту в Україні.


Відрізні круги (відрізні диски) представлені в трьох варіантах якості:

– EXTRA: Найкраще співвідношення ціни та продуктивності, для універсального застосування.
– SUPRA: Професійні кола (диски) з високою міцністю і високою швидкістю різання.
– SPECIAL: Кола (диски) високої продуктивності для вузькоспеціального застосування в промисловості.

Абразивні відрізні круги (відрізні диски), виробництва – Klingspor (Kronenflex), для кутових шліфувальних машин (для болгарки), для ручних бензопил, для стаціонарних верстатів, по металу, нержавіючої сталі (шляхетної сталі), кольорових металів, чавуну, алюмінію, по каменю, по бетону. Читати далі

Зварювальні матеріали

Купити дріт зварювальний в Харкові за оптовими цінами ви можете у нас. ТД АС ГРУП пропонує в своєму асортименті дріт GRADIENT, Welding Dragon
 Зварювальний дріт для напівавтоматів – СВ08ГС, СВ08Г2С. Така дріт проводиться в трьох видах. Без покриття (звичайна) – зварювальний дріт, ціна на яку найнижча. Обміднений – така дріт найбільш популярна, вона може зберігатися, не наражаючись корозії тривалий час.
• Зварювальний дріт для зварювання під флюсом СВ08ГА. Дана дріт також може бути як звичайна, обміднений. Таку дріт ТОВ «ТД АС ГРУП» реалізує на касетках по 5 або 15 кг.
• Високолегована зварювальний дріт (найбільш популярна ER 308 / ER 316 / ER 321). Дана зварювальний дріт призначена для зварювання високолегованих сталей, частіше нержавіючих з високим вмістом нікелю і Хрому). Поставляється така дріт на касетках по 5 або 15 кг.

Зварювальні матеріали

Зварювальні матеріали – матеріали, використовувані в процесі зварювання виробів. Зварювальні матеріали повинні забезпечити: отримання наплавленого металу заданого хімічного складу і властивостей; отримання зварних беспорістих швів, стійких до утворення тріщин; стабільне горіння дуги; економічність зварювання.
Читати далі

Профіль оцинкований

Анкерная пластина

Анкерная пластина використовується для кріплення віконних блоков.Наше підприємство виготовляє універсальну анкерну пластину двох розмірів 178мм і 150мм. Товщина оцинкованої сталі 0,7-1мм.
Читати далі

Фальцева покрівля

Купити фальцевую покрівлю в Харкові у виробника – гарантія кращих цін!

Фальцева покрівля – це найнадійніший вид покрівельного матеріалу, практично виключає можливість протікання через відсутність наскрізних отворів.

ТД АС ГРУП виробляє якісну міцну фальцевую покрівлю з з’єднанням аркушів за методом подвійного стоячого фальца. Це міцний вид фальцевого кріплення, який робить фальцевую покрівлю найбільш герметичним матеріалом в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами.

Читати далі

Добірні елементи

Ми виробляємо найрізноманітніші добірні елементи, з високоякісної оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям.

Широкий асортимент продукції, що випускається, а також різноманітна колірна гамма дозволить вибрати саме те, що необхідно для пристрою найрізноманітніших покрівель та фасадів
Читати далі

Сайдинг

Сайдинг (англ. Siding – зовнішнє облицювання) – облицювання стін будівель і виконують дві функції: утилітарну (захист будівлі від зовнішніх впливів, таких, як дощ, вітер, сніг, сонце) і естетичну (декорування фасаду будинку).
Читати далі