Сендвіч панелі

Сендвіч панелі

Сендвіч панелі від виробника – є високотехнологічним будівельним матеріалом. Ми випускаємо панелі різної товщини з двома типами утеплювача – мінеральною ватою і пінополістиролом, кожен з яких має гарну теплоізоляцією і водовідштовхувальними властивостями.

Тришарова структура стінових сендвіч-панелей забезпечує готовому будові надійність, довговічність і хорошу ізоляцію від впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Зовнішні шари конструкції виготовляються з міцних сталевих листів, які захищаються ґрунтовкою і полімерним складом різних кольорів, щоб мінімізувати вплив опадів, випадкових механічних ударів і інших шкідливих зовнішніх впливів. Внутрішній шар сендвіч-панелей, надійно приклеюється до металу двокомпонентним поліуретановим клеєм з високими адгезивними властивостями, служить тепло- і шумоизолятором.

Щоб купити сендвіч панелі в Харкові і обговорити умови співпраці, можна дізнатися у відділі продажів компанії ТД АС ГРУП будь-яким зручним способом:

  • надішліть заявку на електронну пошту;
  • зателефонуйте в Харкові;
  • приїжджайте в наш офіс

Фахівці проведуть точний розрахунок на Ваше замовлення і скажуть, скільки коштують сендвіч-панелі потрібного формату. У компанії «ТД АС ГРУП» Ви можете замовити повний набір необхідних елементів для якісного монтажу листів.

Про автора

administrator