Швидко монтовані будівлі

Швидко монтовані будівлі

Швидко монтовані будівлі, БМЗ – це інноваційні матеріали.

В даний час все дуже прискорився і час передачі інформації, і швидкість доставки товарів, і надання послуг.

Ось і будувати потрібно прискорено, але бездоганно і якісно. Швидкомонтовані, вони ж швидко монтовані (БМЗ) – це будівлі з нових надійних матеріалів, а також відмінний спосіб скоротити час будівництва. Постійно зростаюча активність на ринку будівництва комерційної нерухомості, складських, торгових і промислових споруд вимагає модернізації сировинної галузі. Будівництво швидкомонтованих будинків вимагає професійного підходу до оцінки проекту, правильного вибору матеріалів, умінь в підготовчих роботах і монтажі. Швидкомонтовані будівлі можуть бути виконані з оцинкованих профілів або інших матеріалів. Стіни і перекриття з них надійні і прочни.Оні не вимагають установки складного глибокого фундаменту, використання дорогих, особливих будматеріалів і габаритної техніки. Даний вид будівель широко затребуваний для багатьох підприємств, які ведуть свій бізнес в сільському господарстві, будівництві та торгівлі. Такі споруди досить зручні в експлуатації, просторі, доступні за ціною і мають велику перевагу за часом строітельства.Технологія швидкомонтованих (металокаркасних) будівель (БМЗ) дозволяє реалізувати практично будь-яке архітектурне рішення із застосуванням несучих металевих конструкцій, спільно з сучасними фасадними технологіями. Виготовляються такі будівлі з металоконструкцій за заздалегідь підготовленим проектом, після чого монтуються на об’єкті заказчіка.БМЗ – це інноваційні будматеріали.

Швидко монтовані будівлі, БМЗ

Швидко монтовані будівлі, БМЗ

Будівлі з металевим каркасом успішно застосовуються для будівництва різних об’єктів комерційної нерухомості постійного і тимчасового (переносні) використання:
• торговельні комплекси, торгово-розважальні центри
• багатофункціональні комплекси
• логістичні комплекси, склади, склади-холодильники
• адміністративні будівлі
• готелі
• ангари, сховища
• спорткомплекси
• ринки
Більшість замовників висувають ряд загальних вимог до будівництва об’єктів. Вони досить прогнозовані – невисока вартість, якість і надійність споруди, швидкість будівництва, оптимальне розміщення устаткування. Швидко монтовані будівлі (БМЗ) вирішують ці завдання без особливих зусиль. Сьогодні агропром України розвивається швидкими темпами, тому БМЗ питання дуже актуальне. Швидко монтовані будівлі використовуються в сільському господарстві в різноманітних його напрямках. Використання універсальне – це зерносховища, корівники, птахоферми, овочесховища, стайні, ангари, складські приміщення і тд.

Швидко монтовані будівлі, БМЗ

Швидко монтовані будівлі, БМЗ

Сьогодні на ринку України представлений широкий вибір матеріалів, використовуваних для БМЗ. Досвід західних компаній впроваджується українськими будівельними фірмами, зводять промислову та комерційну нерухомість конкурентоспроможного типу. Після того як Україна взяла впевнений курс на євроінтеграцію, ринок будівництва диктує нові умови компаніям-виробникам будівельних матеріалів. Швидкомонтовані будівлі доступні для будь-якого замовника. Необхідно якісне, довговічне, недороге будівлю до сезону – БМЗ від «ТД АС ГРУП».

Про автора

administrator